
Abonamentul YOXO este un abonament digital marca Orange. Ai nevoie de card (pentru că își ia banii automat lunar) și de aplicația YOXO.
Raportat la prețurile pe care le practică Orange, abonamentul YOXO este ieftin. Cel mai ieftin YOXO e 19 lei și îți oferă minute și mesaje naționale nelimitate + 50 GB trafic de internet. Cel cu 100 GB e 29 de lei, iar cel cu 150 GB e 39 de lei.
Urmăresc discuțiile despre YOXO de pe Forumul Softpedia și acolo lumea se plânge exact de ceea ce costă: suportul tehnic. Pentru a fi ieftin, Orange a lăsat suportul tehnic disponibil doar din aplicația YOXO. Un fel de Revolut, că și acolo suportul răspunde greu dacă nu dai banul să cumperi un abonament.
Exact ca pe vremuri: se plângeau oamenii că nu au suport tehnic de la firmele de găzduire unde își țineau site-urile. Firme pe care le plăteau cu un euro / lună.
Rețineți, așadar, că interacțiunea umană costă, de aceea trebuie să plătiți suplimentar pentru ea.
Distribuie pe:
Momentan, raman fan digi. Cred ca raport calitate/pret, sunt cei mai buni
E mai simplu sa plangi decat sa te documentezi.